Finał zrzutki na remont naszych rynien

  • 5 listopada 2021

Finał zrzutki na remont naszych rynien

Początek listopada oznacza, że skończyła się już nasza zrzutka na czyszczenie oraz wymianę rynien w naszym klasztorze. Naszym celem było zebranie 74 815 zł. Ostatecznie jednak ten cel został przekroczony: wpłaciliście w sumie 79 797 złotych! A to oznacza, że nasz cel zrealizowaliśmy w 107 procentach.

Dziękujemy Wam za to, że wsparliście nasze przedsięwzięcie. Wszystkie wydatki w klasztorze co roku są planowane w ramach rocznego budżetu, który nie pozostawia wiele miejsca na raptowne zmiany. Czasem zdarzy się, że nagle pojawi się jakaś pilna potrzeba, która wymaga nadzwyczajnych środków. Tak też było z naszym remontem rynien. Dzięki Wam możemy teraz spokojnie przeprowadzić konieczne naprawy.

Ze względu na stojące rusztowania (związane z inną inwestycją), już podjęliśmy wstępne prace przy rynnach. Zanim będzie można zobaczyć efekt końcowy, minie jeszcze trochę czasu. Gdy jednak będzie to możliwe, podzielimy się z Wami zdjęciami. Prace obejmą rynny na dwóch naszych wewnętrznych dziedzińcach.

Chętnych do stałego wspierania opactwa zapraszamy na stronę wsparcie.benedyktyni.com, gdzie można zadeklarować stałą lub jednorazową wpłatę.

Jeszcze raz: DZIĘKUJEMY!


Fot. Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 126885452 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Słuchaj, synu, nauk mistrza…

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio i wideo na kanale YouTube. Dołącz do nas i subskrybuj…


Darmowy e-book
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »