Intencje mszalne

 

Zamówione Msze święte są odprawiane w kościele tynieckim przez Ojców Benedyktynów. W wyjątkowych wypadkach może się zdarzyć, że zostaną odprawione w kaplicy domowej lub u Sióstr Oblatek Serca Jezusa. Intencje zamawiane przez Internet są ogłaszane przed rozpoczęciem Mszy św., która jest transmitowana na stronie tyniec.tv. Nie bierzemy odpowiedzialności za jakość transmisji. Intencje mszalne zamawiane przez Internet nie są publikowane na żadnych stronach związanych z opactwem tynieckim.

Intencje mszalne można zamówić na dwa sposoby:

I sposób – możliwość samodzielnego wyboru terminu odprawienia Mszy św. w kalendarzu znajdującym się pod adresem: https://intencjeonline.pl/tyniec.

II sposób – Prosimy przesłać prośbę o odprawienie Mszy świętej w danej intencji wraz z propozycją terminu przez formularz na dole lub na adres mailowy: intencje@benedyktyni.pl wpisując w tytule “Intencja Mszy św.”.

Msze święte w określonej intencji można zamówić w następujących godzinach:

w dni powszednie na godzinę 6.30,

w niedziele i święta na godzinę 10.30.

O innych godzinach i możliwościach będziemy informować na bieżąco w korespondencji.

1. Po uzyskaniu potwierdzenia tak z formularza jak z e-mail – a w przypadku, gdyby proponowany termin był zajęty, po rezerwacji nowego terminu – ofiarę można przelać na konto nie później jednak niż tydzień przed ustalonym terminem:

IBAN PL 59 1600 1013 1836 2531 8000 0001

wpisując w tytule przelewu/przekazu tylko i wyłącznie podany w korespondencji 4-cyfrowy kod w formie czterech cyfr 0000 i nic więcej bez dodatków i komentarzy.


konto EUR: IBAN PL 48 1600 1013 1836 2531 8000 0005 

(SWIFT CODE/BIC: PPABPLPKXXX),

konto USD: 10 1600 1013 1836 2531 8000 0010


Można wysłać tradycyjnie przekazem pocztowym wpisując w tytule przelewu/przekazu tylko i wyłącznie podany w korespondencji 4-cyfrowy kod w formie 0000 (bez żadnych wyjaśnień dat czy dodatkowych słów), nie później jednak niż tydzień przed ustalonym terminem odprawienia Mszy świętej. W przeciwnym wypadku rezerwacja będzie anulowana.

2. Otrzymanie ofiary będzie traktowane jako akceptacja zamówienia i zostanie przez nas potwierdzone. Po dokonaniu operacji można dołączyć zrzut potwierdzenia przelewu, wówczas potwierdzenie z naszej strony nastąpi „od razu”.

Tak więc w pierwszym e-mailu podajemy:

Imię i nazwisko

Adres e-mail (najlepiej skopiować, albo dokładnie sprawdzić, bo zdarzające się błędy w pisowni uniemożliwiają dostarczenie odpowiedzi)

Treść intencji mszalnej i jej sugerowany termin

Po akceptacji/ustaleniu terminu jako tytuł/opis przelewu/przekazu wpisujemy tylko otrzymany 4-cyfrowy kod w formie 0000 bez żadnych dodatków i uzupełnień w formie, Msza św., data, ofiara, pozdrawiam, itp.

 

  Msza Święta zostanie odprawiona po wpłaceniu ofiary na podany numer konta.

  Zgadzam się na wysłanie wiadomości (wymagane)

  Wysyłając formularz wyrażam z zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Opactwo Benedyktynów z siedzibą w Krakowie, ul. Benedyktyńska 37 w celu realizacji zgłoszenia a w szczególności na potrzeby procesu rezerwacji.
  Zostałem poinformowany o prawie dostępu, aktualizacji oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych przez Administratora Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

  Msze Święte

  Niedziela
  6:30
  8:30
  10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
  12:30
  18:00

  Dni powszednie
  6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
  18:00

  Spowiedź

  Niedziele i święta
  15 minut przed każdą Mszą świętą

  Dni powszednie
  17:45

  Można umówić się na spowiedź indywidualnie
  tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

  Bądźmy w kontakcie!

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu „Filokalia” oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

  — Zapisz się i korzystaj z wartościowych treści

  Księgarnia internetowa

  Skin Color
  Layout Options
  Layout patterns
  Boxed layout images
  header topbar
  header color
  header position
  Translate »