Intencje mszalne

 

Msze święte w określonej intencji można zamówić drogą internetową:

w dni powszednie na godzinę 6.30,

w niedziele i święta na godzinę 10.30.

O innych godzinach i możliwościach będziemy informować na bieżąco w korespondencji.

1. Prosimy przesłać prośbę o odprawienie Mszy świętej w danej intencji wraz z propozycją terminu przez formularz na dole lub na adres mailowy tyniec@benedyktyni.pl wpisując w tytule “Intencja Mszy św.”.

2. Po uzyskaniu potwierdzenia tak z formularza jak z e-mail – a w przypadku, gdyby proponowany termin był zajęty, po rezerwacji nowego terminu – ofiarę można przelać na konto nie później jednak niż tydzień przed ustalonym terminem:

IBAN PL 59 1600 1013 1836 2531 8000 0001

wpisując w tytule przelewu/przekazu tylko i wyłącznie podany w korespondencji 4-cyfrowy kod w formie czterech cyfr 0000 i nic więcej bez dodatków i komentarzy.


konto EUR: IBAN PL 48 1600 1013 1836 2531 8000 0005 

(SWIFT CODE/BIC: PPABPLPKXXX),

konto USD: 10 1600 1013 1836 2531 8000 0010


Można wysłać tradycyjnie przekazem pocztowym wpisując w tytule przelewu/przekazu tylko i wyłącznie podany w korespondencji 4-cyfrowy kod w formie 0000 (bez żadnych wyjaśnień dat czy dodatkowych słów), nie później jednak niż tydzień przed ustalonym terminem odprawienia Mszy świętej. W przeciwnym wypadku rezerwacja będzie anulowana.

3. Otrzymanie ofiary będzie traktowane jako akceptacja zamówienia i zostanie przez nas potwierdzone. Po dokonaniu operacji można dołączyć zrzut potwierdzenia przelewu, wówczas potwierdzenie z naszej strony nastąpi „od razu”.

Tak więc w pierwszym e-mailu podajemy:

Imię i nazwisko

Adres e-mail (najlepiej skopiować, albo dokładnie sprawdzić, bo zdarzające się błędy w pisowni uniemożliwiają dostarczenie odpowiedzi)

Treść intencji mszalnej i jej sugerowany termin

Po akceptacji/ustaleniu terminu jako tytuł/opis przelewu/przekazu wpisujemy tylko otrzymany 4-cyfrowy kod w formie 0000 bez żadnych dodatków i uzupełnień w formie, Msza św., data, ofiara, pozdrawiam, itp.

Intencje Mszy świętej zamawiane przez internet nie są zawarte w zestawieniu intencji mszalnych dostępnym w zakładce Parafia. To zestawienie zawiera tylko intencje zamawiane osobiście przez parafian. Intencje mszalne zamawiane drogą mailową nie są również publikowane na stronach internetowych związanych z opactwem.

Msze święte są odprawiane zasadniczo w kościele tynieckim, zdarza się, że wyjątkowo w kaplicy domowej lub Sióstr Oblatek Serca Jezusa – przez Ojców Benedyktynów. Intencje zamawiane przez internet są ogłaszane przed rozpoczęciem Mszy św. i można w nich uczestniczyć online. Nie bierzemy odpowiedzialności za jakość transmisji.

 

  Msza Święta zostanie odprawiona po wpłaceniu ofiary na podany numer konta.

  Zgadzam się na wysłanie wiadomości (wymagane)

  Wysyłając formularz wyrażam z zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Opactwo Benedyktynów z siedzibą w Krakowie, ul. Benedyktyńska 37 w celu realizacji zgłoszenia a w szczególności na potrzeby procesu rezerwacji.
  Zostałem poinformowany o prawie dostępu, aktualizacji oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych przez Administratora Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

  Msze Święte

  Niedziela
  6:30
  8:30
  10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
  12:30
  18:00

  Dni powszednie
  6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
  18:00

  Spowiedź

  Niedziele i święta
  15 minut przed każdą Mszą świętą

  Dni powszednie
  17:45

  Można umówić się na spowiedź indywidualnie
  tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

  Newsletter

  Zapisz się do naszej listy mailingowej.

  Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

  Księgarnia internetowa

  Skin Color
  Layout Options
  Layout patterns
  Boxed layout images
  header topbar
  header color
  header position
  Translate »