Zapewniamy, że czujemy się dobrze… Dziękujemy wszystkim za wyrazy wsparcia i modlitwę

  • 26 września 2020

Zapewniamy, że czujemy się dobrze… Dziękujemy wszystkim za wyrazy wsparcia i modlitwę

W celu dopełnienia obowiązku 10-dniowej kwarantanny, zgodnie z wytycznymi Sanepidu wspólnota mnichów tynieckich pozostanie w niej do niedzieli włącznie. Oznacza to, że mnisi tynieccy nie będą w najbliższą niedzielę jeszcze odprawiać mszy świętych w kościele opactwa. Msze jednak odbędą się według zwykłego układu i będą sprawowane w kościele opactwa przez kapłanów z zewnątrz. Odprawiona zostanie także msza w kaplicy ss. oblatek przy ul. Zagórze 11 o 8:15. Nie będzie mszy w Podgórkach Tynieckich.

Zapewniamy, że czujemy się dobrze i nikt z naszych mnichów nie wykazuje obecnie objawów zakażenia koronawirusem. Wszystkie testy wykonane przez mnichów, którzy mieli największą styczność z wiernymi, dały negatywny wynik. Ufamy, że nic nie stanie na przeszkodzie, by zakończyć kwarantannę wraz z upływem jutrzejszego dnia. Dziękujemy wszystkim za wyrazy wsparcia i modlitwę, która nam nieustannie towarzyszy. Mamy nadzieję, że już w poniedziałek będziemy mogli wrócić do naszej modlitwy chórowej oraz do zwykłego trybu pracy.

benedyktyni tynieccy


Fot. Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Bądźmy w kontakcie!

Czy chciałbyś być na bieżąco z najnowszymi artykułami, nowościami wydawniczymi i informacjami dotyczącymi projektu „Filokalia”? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

— Zapisz się i korzystaj z wartościowych treści

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »