Utrudnienia w dojeździe do opactwa tynieckiego

  • 25 kwietnia 2024

Utrudnienia w dojeździe do opactwa tynieckiego

Informujemy, że od dnia 25.04.2024 r. do końca 2024 roku na głównej drodze dojazdowej do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu będą trwały prace remontowe w związku z przebudową ulicy Bogucianka w Tyńcu (zob.: kliknij tutaj). Robotami objęty zostanie odcinek o długości ok. 420 m, począwszy od skrzyżowania z ul. Benedyktyńską i Bolesława Śmiałego do skrzyżowania z ul. Walgierza Wdałego.

Mogą się z tym wiązać czasowe utrudnienia w przejeździe (ruch wahadłowy), jednak dojazd do klasztoru przez większość czasu ma pozostać drożny, w tym również dla autokarów turystycznych. Istniejące przejście dla pieszych oraz przystanki autobusowe Tyniec przeniesione zostaną w tymczasową lokalizację – w rejon posesji przy ul. Bogucianka 18. Informacje o zmianach w komunikacji miejskiej na stronie Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie.

Osobom jadącym tylko samochodem osobowym, które wolą ominąć miejsce remontów, sugerujemy dojazd do Opactwa Benedyktynów ul. Promową, wzdłuż wałów nad Wisłą, od dzielnicy Kolna, jadąc od strony Krakowa (zob.: propozycja objazdu).


Zdjęcie: Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu „Filokalia” oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

— Zapisz się i korzystaj z wartościowych treści

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »