Święcenia braci Jakuba Biela OSB i Karola Cetwińskiego OSB

  • 30 czerwca 2020

Święcenia braci Jakuba Biela OSB i Karola Cetwińskiego OSB

W sobotę 27 czerwca podczas mszy św. o godzinie 18 w naszym kościele bracia Jakub Biel i Karol Cetwiński przyjęli z rąk księdza biskupa Michała Janochy święcenia.

Brat Jakub Biel przyjął święcenia diakonatu, zaś brat Karol Cetwiński prezbiteratu. Uroczystościom święceń  w kościele pw. śś. Piotra i Pawła przewodniczył wielki przyjaciel naszego opactwa, biskup pomocniczy Archidiecezji Warszawskiej, Michał Janocha.

Zapraszamy do wysłuchania homilii księdza biskupa wygłoszonej podczas mszy świętej w sobotę 27 czerwca. Publikujemy również kazanie wygłoszone przez naszego Neoprezbitera, ojca Karola Cetwińskiego OSB w czasie jego mszy prymicyjnej, jaką celebrował dla parafian w niedzielę 28 czerwca.

Fot. Borys Kotowski OSB

Dołącz do nas…

Zapisz się do naszej listy mailingowej. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio / Zapisz się /

Słuchaj, synu, nauk mistrza…

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio i wideo na kanale YouTube. Dołącz do nas i subskrybuj…


Darmowy e-book
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »