Nowy sezon rekolekcji i warsztatów w Tyńcu 2023/2024

  • 5 czerwca 2023

Nowy sezon rekolekcji i warsztatów w Tyńcu 2023/2024

Z radością informujemy, że na stronie domu gości jest już dostępny program rekolekcji i warsztatów w opactwie tynieckim na nowy sezon. Obejmuje on okres od lipca 2023 r. do czerwca 2024 r.

W ofercie programowanej, jak co roku, nie zabraknie rekolekcji modlitewnych czy z duchowości monastycznej. Są również warsztaty, zwłaszcza te, które od lat są organizowane w naszym klasztorze.

Pojawią się ponadto nowe propozycje. W tym roku, Wydawnictwo Benedyktynów w Tyńcu, wydało pierwszy tom Filokalii. To największy i najbardziej znany zbiór pism w duchowości Wschodniej. Obejmuje teksty autorów chrześcijańskich z okresu od IV do XVII wieku. Dzieło to zostało pomyślane jako swoisty podręcznik do życia duchowego. Może ono stać się dla nas pomocą do pogłębiania wiary. W związku z tym projektem organizujemy rekolekcje, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu Filokalii. Zapraszamy do udziału w tych rekolekcjach.

Nie zabraknie także nowych propozycji warsztatowych. Wszystkie informacje na naszych stronach!

Zachęcamy wszystkich do udziału w rekolekcjach lub warsztatach organizowanych w Tyńcu! Zapoznaj się z programem rekolekcji i warsztatów na nowy sezon.


Zdjęcie: Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu „Filokalia” oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

— Zapisz się i korzystaj z wartościowych treści

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »