Nowa strona internetowa Fundacji Chronić Dobro

  • 9 grudnia 2023

Nowa strona internetowa Fundacji Chronić Dobro

Informujemy, iż wraz z początkiem miesiąca grudnia 2023 r. uruchomiona została nowa strona internetowa Fundacji Chronić Dobro, działającej przy Opactwie Benedyktynów w Tyńcu.

Od teraz można zapoznać się z działalnością Fundacji, a zarazem wydarzeniami kulturalnymi organizowanymi w Opactwie, w sposób bardziej wygodny i przejrzysty. Mamy nadzieję, że ta nowa strona uprzystępni dostęp do interesujących informacji na temat oferty muzealnej, możliwości zwiedzania Opactwa z przewodnikiem, oferty warsztatowej oraz realizowanych projektów, takich jak: koncerty, wydarzenia kulturalne, akcje wolontariackie i inne. Będzie tu można znaleźć także informacje dotyczące minionych, zrealizowanych przez Fundację projektów kulturalnych.

Tu również chętne osoby znajdą informację o sposobie przekazywania odpisu 1,5% podatku na działalność kulturalną Fundacji czy wspieranie Fundacji przez arcyciekawą i innowacyjną aplikację FaniMani.pl.

Adres nowej strony Fundacji Chronić Dobro: www.chronicdobro.org.

Jednocześnie informujemy, iż stara strona Fundacji (dostępna przez adres: www.kultura.benedyktyni.com) będzie jeszcze czynna do dnia 31.12.2023 r. Natomiast od 1.01.2024 r. zostanie dezaktywowana. Wszystkie istotne informacje ze starej strony są zawarte na nowej stronie internetowej, dlatego zachęcamy Państwa do korzystania już na stałe z nowego adresu. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony Fundacji Chronić Dobro.


Zdjęcie: Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej.

Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »