Dziękujemy!

  • 5 maja 2020

Dziękujemy!

Zbiórka środków, którą rozpoczęliśmy 17 marca, dobiega końca: w niewiele ponad miesiąc otrzymaliśmy od naszych darczyńców całość sumy, której potrzebowaliśmy dla zaspokojenia najpilniejszych potrzeb – 240 tysięcy złotych. W sytuacji, gdy nasze przychody radykalnie spadły, pomoc dobroczyńców tynieckiego opactwa jest nieoceniona. W związku z tym benedyktyni tynieccy chcą wyrazić swoją wdzięczność: w imieniu naszej wspólnoty podziękowania za Waszą ofiarność składa tyniecki opat, o. Szymon Hiżycki.

Tych, którzy chcą nas wesprzeć zapraszamy na stronę http://wsparcie.benedyktyni.com/ gdzie znajdują się informacje nie tylko o tym, jak to zrobić, ale też na co przeznaczamy zebrane dzięki waszej hojności i ofiarności środki.


Fot. Paweł Krzan
Realizacja i montaż: FlyUp! Bartłomiej Werewka

Dołącz do nas…

Zapisz się do naszej listy mailingowej. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio / Zapisz się /

Słuchaj, synu, nauk mistrza…

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio i wideo na kanale YouTube. Dołącz do nas i subskrybuj…


Darmowy e-book
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »