Dziękujemy za Wasze wsparcie

  • 8 kwietnia 2020

Dziękujemy za Wasze wsparcie

W ramach zbiórki środków na wsparcie tynieckiego opactwa zebraliśmy już ponad sto tysięcy złotych. Taka suma, zebrana w krótkim okresie między 17 marca a 6 kwietnia, zrobiła na nas ogromne wrażenie: uświadomiła nam lepiej, że przyjaciół tynieckiego klasztoru jest bardzo wielu i że to niezwykłe miejsce, jakim jest nasze opactwo, tworzyliśmy i tworzymy wspólnie. Z całego serca wszystkim Wam dziękujemy!

Naszą wdzięczność najlepiej wyrazi nasz przełożony, o. opat Szymon Hiżycki. Zapraszamy Was do obejrzenia poniższego klipu:

Zachęcamy do odwiedzenia strony wsparcie.benedyktyni.com. Ciągle publikujemy tam nowe komentarze liturgiczne i rozważania tynieckich mnichów. Nasza zbiórka się nie kończy: wciąż brakuje nam połowy docelowej kwoty!

Na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy dołączamy się do życzeń ojca opata: oby Chrystus zmartwychwstały, Dawca Życia, wskazywał nam wszystkim dalej drogę pośród przeciwności. Niech tam, gdzie jest śmierć i smutek, zatriumfuje życie i radość, dar samego Boga.

Benedyktyni tynieccy


Fot. Paweł Krzan
Realizacja i montaż: FlyUp! Bartłomiej Werewka

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Bądźmy w kontakcie!

Czy chciałbyś być na bieżąco z najnowszymi artykułami, nowościami wydawniczymi i informacjami dotyczącymi projektu „Filokalia”? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

— Zapisz się i korzystaj z wartościowych treści

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »