Skrzynka modlitewna

Zapraszamy do dzielenia się z nami intencjami modlitewnymi. Jeżeli chcecie prosić nas o modlitwę w danej intencji, prosimy o nadesłanie maila na adres tyniec@benedyktyni.pl lub o skorzystanie z formularza poniżej.

W zwięzłej prośbie wystarczy podać imiona osób, za które będziemy się modlić. Nadsyłane do nas intencje są drukowane i umieszczane na tablicy w przedchórzu – w pomieszczeniu, w którym mnisi ubierają się w płaszcze chórowe przed Liturgią godzin w kościele, tam gdzie przygotowują się do modlitwy psalmami. Wasze intencje zabieramy ze sobą tak na wspólną liturgię, jak i na osobistą modlitwę.

Zachęcamy, aby intencje modlitewne kierować za wstawiennictwem Matki Bożej Śnieżnej, której obraz został ponownie poświęcony 15 listopada 2017 r. przez abp Marka Jędraszewskiego, natomiast 24 czerwca 2018 r. kard. Stanisław Ryłko poświęcił sukienkę wykonaną ze srebrzonej i złoconej blachy mosiężnej.

Także w każdą pierwszą sobotę miesiąca będzie sprawowana Msza święta konwentualna (godz. 6:30) w intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Śnieżnej. Oprócz tego przed kaplicą z obrazem Matki Bożej jest wystawiona księga z możliwością zapisania i powierzenia swoich intencji.

 

Intencja za wstawiennictwem Matki Bożej Śnieżnej

 

Zgadzam się na wysłanie wiadomości (wymagane)

Wysyłając formularz wyrażam z zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Opactwo Benedyktynów z siedzibą w Krakowie, ul. Benedyktyńska 37 w celu realizacji zgłoszenia.
Zostałem poinformowany o prawie dostępu, aktualizacji oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych przez Administratora Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

 

Zapraszamy także do lektury artykułu dr hab. Michała Tomasza Gronowskiego OSB o odnalezionym obrazie Matki Bożej Śnieżnej. Artykuł znajdziesz tutaj.

 

 

Dołącz do nas…

Zapisz się do naszej listy mailingowej. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio / Zapisz się /

Słuchaj, synu, nauk mistrza…

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio i wideo na kanale YouTube. Dołącz do nas i subskrybuj…


Darmowy e-book
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »