Apel o modlitwę w intencji Ukrainy

  • 24 lutego 2022

Apel o modlitwę w intencji Ukrainy

W związku z trwającym atakiem na Ukrainę, wyrażamy solidarność z narodem ukraińskim, zapewniając o naszej gorącej modlitwie w intencji pokoju. Jednoczymy się zwłaszcza z tymi, którzy doświadczają przemocy i są zmuszeni do opuszczenia swoich domów.

W ramach wspólnej inicjatywy benedyktyńskich klasztorów w Tyńcu, Lubiniu i Biskupowie we Lwowie przebywają od roku nasi współbracia, gdzie towarzyszą mniszkom benedyktynkom w formowaniu nowego klasztoru na Ukrainie. Jesteśmy w stałym kontakcie ze współbraćmi we Lwowie, którzy wraz z siostrami aktualnie deklarują chęć pozostania na miejscu i wspierania uchodźców wojennych. Szczególnej modlitwie polecamy benedyktynki z Żytomierza, w okolicy którego doszło do ataku na ukraińskie obiekty wojskowe.

Benedyktyni tynieccy


Fot. Marcin Marecik

Msze Święte

Niedziela
6:30
8:30
10:30 z udziałem wspólnoty mnichów
12:30
18:00

Dni powszednie
6:30 z udziałem wspólnoty mnichów
18:00

Spowiedź

Niedziele i święta
15 minut przed każdą Mszą świętą

Dni powszednie
17:45

Można umówić się na spowiedź indywidualnie
tel. (+48) 797 590 901 / e-mail: recepcja@jg.benedyktyni.com

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej.

Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

Księgarnia internetowa

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position
Translate »