„Sekrety mnichów”, czyli ojciec Leon w TVP 1


Zapraszamy do oglądania nowej serii Sekretów Mnichów w niedzielę 17 września o godz. 11.35 na antenie TVP1. Ojciec Leon Knabit zdradza w programie „SEKRETY MNICHÓW” sprawdzone przepisy na udane i szczęśliwe życie. Nie unika tematów tabu. Nie boi się kontrowersyjnych opinii i zachęca do wspólnej rozmowy o wszystkim. 

W najbliższym odcinku programu Judyta Syrek i o. Leon Knabit układają listę powodów kłótni rodzinnych. Ojciec Leon jako receptę na zakończenie kłótni przytacza słowa św. Benedykta.

Ponadto polecamy odwiedzenie na popularnym serwisie Facebook (a także na Instagramie) dedykowanego profilu programu, gdzie znajdą się m.in. najświeższe fotorelacje,  kulisy powstania programu z benedyktynem ojcem Leonem Knabitem, dziennikarką Judytą Syrek i kucharzem Grzegorzem Buckim.

Na nowo powstałych profilach „SEKRETÓW MNICHÓW” na portalach tj. Facebook i Instagram publikowane będą zdjęcia z planu, relacje na żywo, anegdoty, przepisy, making of i oczywiście sekrety nowej odsłony programu TVP 1.

W tej serii chcemy być bardziej obecni w mediach społecznościowych przede wszystkim z myślą o ludziach młodych, dla których ten sposób komunikacji jest codziennością – mówią producenci programu.

Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony!