Oblaci – IV Zjazd

 

 

IV KRAJOWY ZJAZD OBLATÓW BENEDYKTYŃSKICH

Tyniec, 16–18.11.2018 r.

 

 

Tyniec, 20.04.2018

Szanowni Państwo

 

Wspólnota Oblatów Benedyktyńskich przy Opactwie św.św. Piotra i Pawła w Tyńcu ma zaszczyt zaprosić na IV Krajowy Zjazd Oblatów Benedyktyńskich, który odbędzie się pod hasłem:

„Jak wielbić Boga w codzienności?”

     Zjazd odbędzie się w dniach 16.11. – 18.11.2018 r. w Opactwie św.św. Piotra i Pawła w Tyńcu.

Celem Zjazdu jest wymiana myśli i doświadczeń osób świeckich żyjących według Reguły św. Benedykta w obliczu narastających w świecie procesów de­chry­stia­ni­za­cji. Chcemy wsłuchać się i wyjść naprzeciw wyzwaniom w wymiarze społecznym i osobistym, korzystając z głębi myśli św. Benedykta. Wspólne refleksje powinny wzmocnić naszą tożsamość, by skutecznie odpowiadać na problemy stające przed nami na co dzień. Wspólne spotkanie pozwoli także wzmocnić się wzajemnym świadectwem wiary.

Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich Oblatów związanych z klaszto­ra­mi o Regule św. Benedykta.

Będziemy bardzo wdzięczni za każde wsparcie finansowe Zjazdu wpłacone na  konto zjazdu:

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu: 07 1020 2892 0000 5802 0512 8618 z do­pis­kiem: Zjazd Oblatów.

Osobom lub/i grupom, które dokonają wczesnej rezerwacji, równoznacznej z wniesieniem opłaty zjazdowej w kwocie 150 zł, gwarantujemy noclegi w pokojach gościnnych Opactwa na zasadzie kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania puli naszych miejsc. Pozostałym osobom rekomendujemy noclegi w 2 pobliskich hotelach (Fero i Tyniecki), w których wynegocjowaliśmy korzystne ceny na hasło „Zjazd Oblatów”.

 

Pokój z Wami,

Włodzimierz Zatorski OSB

Prefekt Oblatów Tynieckich

© 2018 Opactwo Benedyktynów | www.tyniec.benedyktyni.pl