O. Włodzimierz, o. Leon, o. Szymon i inni: nasz kanał na YouTube’ie


Zachęcamy gorąco do subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube. Ukazują się na nim konferencje o. Włodzimierza Zatorskiego poświęcone wybranym tematom: aktualnie o. Zatorski prowadzi refleksje nad praktyką milczenia. Często pojawiają się też rozważania na temat lectio divina, sposobu odczytywania sensu Pisma Świętego.

Oprócz tego swój udział w tworzeniu kanału mają inni mnisi tynieccy: wysłuchacie tu komentarzy o. Leona Knabita, rozważań o. opata Szymona Hiżyckiego, który prezentuje wybrane fragmenty Filokalii, refleksji o. Konrada Małysa o liturgii, jego komentarzy do czytań liturgicznych, a także archiwalnych konferencji naszych mnichów, chociażby o. Piotra Rostworowskiego.

Dzięki subskrypcji poznacie też nowości wydawnicze: regularnie ukazują się tu krótkie klipy o najnowszych publikacjach i produktach Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec.

Warto zdecydować się na subskrypcję i śledzić nasze aktywności w Internecie. Wystarczy kliknąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ, a potem wszystkie newsy przyjdą do Was same!

Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony!