Ogłoszenie

  • 14 marca 2020

Ogłoszenie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy Parafianie, Drodzy Goście!

W związku z rozwijającą się epidemią zwracamy się do Was z gorącym apelem, aby skorzystać z dyspensy udziału we Mszy Świętej niedzielnej i pozostać w domu. W przypadku choroby postępujemy tak samo, w związku z czym prosimy, aby potraktować zaistniałą sytuację jako stan choroby i nie narażać zdrowia i życia swojego i swych bliskich. Zastosowanie się do rozporządzeń rządowych, ograniczenie do minimum kontaktów pozwoli nam szybciej powrócić do normalnego życia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy niedzielnej w gronie rodzinnym, lekturę czytań mszalnych i różańca za wszystkich chorych. Warto przypomnieć starą praktykę Kościoła jaką jest Komunia Święta duchowa.

Ojcowie są do dyspozycji jeśli chodzi o spowiedź i sakrament namaszczenia chorych. Codziennie modlimy się o szybkie ustanie sytuacji zagrożenia.


Zachęcamy do uczestnictwa w naszej liturgii za pośrednictwem serwisu tyniec.tv.


+Szymon Hizycki OSB, opat
O. Andrzej Haase OSB, proboszcz


Fot. Tomasz Wełna

Dołącz do nas…

Zapisz się do naszej listy mailingowej. Planujemy wysyłkę takiego newslettera parę razy w tygodniu. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio / Zapisz się /

Słuchaj, synu, nauk mistrza…

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio i wideo na kanale YouTube. Dołącz do nas i subskrybuj…


Darmowy e-book
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position